امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ر جزئیات دوره

 
آموزش ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا

جزئیات دوره ی آموزشی ساخت کواد با فلایت کنترل نازا

 

کوادکوپتر چیست ؟

کوادکوپتر( Quadcopter ) یکی از انواع وسایل پرنده بدون سرنشین است. کواد کوپتر ها زیر مجموعه دسته مالتی روتور ها هستند که به دلیل کمک گرفتن از چهار موتور برای نیروی پیشرانش، به عنوان کواد (چهار) کوپتر نامیده می شوند.


کواد کوپتر ها به دلیل داشتن قدرت مانور فوق العاده و پرواز هایی با تعادل بالا از کاربرد های بسیار گسترده برخوردارند. کواد کوپتر ها در زمینه های تحقیقاتی، نظامی، تصویر برداری و تفریحی از کاربرد بالا و روز افزونی برخوردارند.فلایت کنترل نازا (Naza ) چیست ؟


فلایت کنترل ها در واقع مرکز کنترل کواد روتورها هستند که تمامی امکانات یک کواد کوپتر در داخل این کنترلر نهفته است . فلایت کنترلر در واقع یک کامپیوتر کوچک بوده که وظیفه حفظ تعادل و سایر امکانات از قبیل بازگشت به خانه ، انجام ماموریت و ... در داخل این فلایت کنترل ها قرار گرفته است . به طور کلی در بازار انواع مختلف فلایت کنترل از قبیل Naza ، MultiWii ، APM ، Pixhawk و .... موجود می باشد . هر کدام از این فلایت کنترل ها مزایا و معایب خود را دارند . فلایت کنترل Naza ساخت شرکت DJI می باشد که یکی از بهترین فلایت کنترل های موجود در بازار می باشد . تنها عیبی که می توان به این فلایت کنترل ها نسبت داد فقط قیمت بالای این محصول می باشد . ولی در عوض با پایداری و امکاناتی که فلایت کنترل Naza در خود جای داده است را در هیچ فلایت کنترل دیگری نمی توانید تجربه نمایید .


ارزانترین سری فلایت کنترل های شرکت DJI ، سری M فلایت کنترل های نازا ، می باشد که سری M هم شامل فلایت کنترل های Naza M Lite و Naza M V2 می باشد . که در این دوره به طور کامل به تفاوت این دو  فلایت کنترل می پردازیم و یک راهنمای خرید برای فلایت کنترل های نازا قرار می دهیم تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب و خرید نمایید .نکته اول : در این دوره از فلایت کنترل NAZA M V2 در آموزش ها استفاده خواهد شد . هر چند فلایت کنترل Naza M V2 با فلایت کنترل Naza M Lite تفاوت زیادی در تنظیم و پیکر بندی ندارند ولی آموزش ها به گونه ای خواهد بود که مطالب آموزشی هر دو فلایت کنترل را به طور کامل پوشش دهد . پس بنابراین شما قصد خرید هر کدام از این فلایت کنترل ها را دارید می توانید در این دوره ی آموزشی ثبت نام کنید و از مطالب آموزشی این دوره بهره مند شوید .نکته دوم : در این دوره آموزشی ما قصد ساخت یک کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا را داریم ولی در طول آموزش تمامی نکات مربوط به ساخت انواع مولتی روتورها از قبیل تری کوپتر ، هگزاکوپتر ، اوکتا کوپتر به صورت کامل  بیان خواهد شد . پس بنابراین اگر قصد ساخت هر کدام از این مولتی روتورها را دارید می توانید در این دوره ی آموزشی شرکت نمایید .نحوه برگزاری دوره آموزش ساخت کواد کوپتر با NAZA :این دوره هم به مانند دیگر دوره های مولتی متر بسیار کامل و جامع برگزار خواهد شد و به طور کامل به مباحث ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا m از مبتدی تا حرفه ای پرداخته خواهد شد . هر هفته ۲ تا ۳ جلسه  ویدیویی ضبط خواهد شد و در سایت قرار خواهد گرفت . پس از ثبت نام لینک دانلود ویدیوها و فایل های هر جلسه در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید راحتتر و با برنامه ریزی دلخواه خود، به صورت آفلاین ویدیو ها را مشاهده نمایید.موجودیت دوره آموزشی ساخت مولتی روتور با نازا :


در این دوره آموزشی تمام سعی و تلاش خود را کرده ایم تا با تهیه کاملترین سرفصل ها با زبانی ساده و روان تمام موارد کاربردی موجود در زمینه ساخت مولتی روتور ها با فلایت کنترل نازا (NAZA) را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و امیدواریم رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم نماید به گونه ای که پس آن بتوانید بدون هیچ دغدغه و مشکلی از ساخت و پرواز مولتی روتورها با فلایت کنترل نازا لذت ببرید .

دیدگاه ها

 

ارسال دیدگاه جدید :

 
 
 
برای حمایت از ما امتیاز دهید